Piotr Bielawski

spec. ds. podologii
Z wykształcenia kosmetolog i politolog. Jako stażysta w łódzkim Centrum Podologicznym na Zdrowiu, zdobywał wiedzę i umiejętności praktyczne u boki dyp. podolog Magdaleny Hafezi-Chojeckiej. Posiada rozległą wiedzę z zakresu wszelkich znanych technik podologicznych i biomechaniki kończyny dolnej. W oparciu o szczytną genezę zawodu podologa i ideę edukacji społeczeństwa, skupia się na szerzeniu problematyki dysfunkcji stóp i podudzi. W listopadzie 2013 r. za osiągnięcia w pracy podologa na rzecz diabetyków, otrzymał srebrną odznakę od Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, tym samym jest jego Honorowym Członkiem. Nie poprzestaje na laurach, prężnie promuje profilaktykę stóp dzieci i młodzieży. Współpracując społecznie, prowadzi prelekcje dla zainteresowanych słuchaczy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Stowarzyszeń Amazonek, Diabetyków oraz innych instytucji z województwa podkarpackiego. Z powodzeniem opiekuje się stopami sportowców min. Zespół Delfina i Bartek, Trio ETC.
Jako wykładowca, z ogromnym zaangażowaniem przekazuje zdobyte umiejętności, zainteresowanym organizacją kursów i szkoleń z zakresu praktyki podologicznej. Prelegent na kongresach i sympozjach poświęconych ww. tematyce. Autor artykułów w czasopismach branżowych i lokalnej prasie. Od 2012 r. kontynuuje zdobyte doświadczenie zawodowe we własnej firmie, Filii Centrum Podologicznego w Rzeszowie.


Anna Królik

spec. ds. logistyki, recepcjonistka
Z wykształcenia technik logistyk, studentka Politechniki Rzeszowskiej na kierunku logistyka. W Centrum Podologicznym® dba o organizację czasu pracy, zaopatrzenie i miła atmosferę. Opiekun klienta , doradca w zakresie doboru obuwia i kosmetyków. Organizatorka i uczestniczka wielu konferencji podologicznych i warsztatów.


Rimma Zaleszczyk

Rimma Zaleszczyk spec. ds. podologii
Zawodowo związana z Centrum Podologicznym® w Rzeszowie i Przemyślu. Doświadczenie i kontakt z klientem zdobyła prowadząc własną działalność. W pracy najważniejsza jest dla niej precyzja i skuteczność prowadzonych terapii. Ciągle kształci się i zdobywa nową wiedzę biorąc udział w kursach i warsztatach.


Anna Czarniecka

Anna Czarniecka

spec. ds. podologii technik masażysta, kontynuuje naukę z zakresu fizjoterapii. Współpracuje z ośrodkami fizjoterapii odnośnie możliwości korekty wady stóp i postawy wśród dzieci i dorosłych. Swoją wiedzę i wykształcenie wykorzystuje w Centrum Podologicznym Filia Rzesz ów od 2016 roku. Szczególnym zainteresowaniem – fizjlogia mwysiłku fizycznego i jego wpływ na układ ruchu człowieka.


Ilona Vollmer

Ilona Vollmer – manager zdrowia

Absolwentka WUM. W pracy zawodowej głównym celem jaki z powodzeniem stawia przed sobą oraz całym zespołem, jest realizacja założonych planów. Pomysłodawczyni i organizatorka wielu kongresów, konferencji, szkoleń w branży kosmetycznej, medycznej. Natomiast na bazie ponad 23 letniego doświadczenia zawodowego, organizuje indywidualne szkolenia dotyczące procesu sprzedaży, organizacji i prowadzenia gabinetów podologicznych, placówek medycznych.

Partner zarządzający w Centrum Podologicznym® Łódź, Rzeszów, Tarnów, Nowy Targ. Właściciel Vollmed, Podotrade sc.

W 2010 r. inicjatorka powołania Polskiego Towarzystwa Podologicznego.